Rejestracja do systemu Szkoły Muzycznej

• Wprowadź swoje hasło
  • Wpisz swoje hasło ponownie

INDYWIDUALNE LEKCJE WOKALNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH ORAZ TRENINGI WOKALNE PRZY MIKROFONIE STUDYJNYM

Zajęcia indywidualne w studio nagrań, praca z mikrofonem studyjnym na podstawie autorskiego programu nauczania opartego na wieloletnich doświadczeniach pracy z wokalistami w Hear Studio prowadzi: Radosław Kordowski
    Zapisz się na zajęcia

WOKALNE ZAJĘCIA GRUPOWE, CHÓR GOSPEL WRAZ Z UDZIAŁEM GWIAZD POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ
    (m.in. GRZEGORZ WILK)

Ćwiczymy prawidłowy oddech jak również słuch harmoniczny, intonację i pamięć muzyczną. Warsztaty muzyczne dają niesamowitą radość i muzycznie przypominają zajęcia energetycznego chóru gospel.

WARSZTATY SCENICZNEJ AUTOKREACJI

Warsztaty prowadzone przez Roberta Żołędziewskiego aktora, trenera biznesu, producenta filmowego.
    Na warsztatach pracujemy z świadomością własnego ciała i komunikacją. Warsztaty polecamy szczególnie wokalistom jak również każdej osobie, która chce zwiększyć swoją efektywność edukacyjną i twórczą.

FORTEPIAN DLA ZAAWANSOWANYCH

Lekcje Fortepianu dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Rozszerzona harmonia jazzowa, rozróżnienie gry solowej i zespołowej, zaawansowane skale do improwizacji, standardy współczesne, granie z towarzyszeniem sekcji rytmicznej (podkłady), zagadnienia z zakresu instrumentacji i kompozycji.

FORTEPIAN DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Fortepian dla początkujących i dla dzieci.

PERKUSJA DLA KAŻDEGO

Perkusja dla każdego

GITARA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Gitara dla początkujących

GITARA BASOWA DLA KAŻDEGO

Gitara basowa dla każdego

MUZYCZNE SPOTKANIA DLA DZIECI

Zupełnie darmowe spotkania z dziećmi w Hear Studio sponsorowane przez Fundację Gotowi do Życia. Celem spotkań jest pokazanie dzieciom na czym polega praca w Studio Nagrań.
    Zapisz się na spotkanie
    error: Content is protected !!